O nas.

Kajaki STRUMYK spływy kajakowe Czarną Hańczą i Rospudą

Witamy serdecznie w Strumyku!

Nasza rodzinna firma zajmuje się agroturystyką od ponad 20 lat. Najpierw w swoich usługach oferowaliśmy pokoje noclegowe wraz z wyżywieniem, z czasem pojawiła się wypożyczalnia rowerów wraz z wypożyczalnią kajaków. Pomagamy w organizacji spływów kajakowych najpiękniejszymi rzekami Suwalszczyzny: Czarną Hańczą, Rospudą i Marychą. Ofertę tą niedawno poszerzyliśmy o saunę  która jest relaksem dla duszy i ciała.

Lata doświadczeń  spowodowały że mamy bazę kajakową na najwyższym poziomie, jesteśmy w stanie obsługiwać turystów indywidualnych, rodziny z dziećmi oraz duże wycieczki zorganizowane (dla szkół, czy zakładów pracy). Pomagamy realizować zaplanowane spływy i trasy, bądź doradzamy, o ile ktoś jeszcze nie zdecydował gdzie i kiedy najlepiej rozpocząć spływ. Bazując na naszych doświadczeniach i opiniach turystów, którzy spływ ukończyli, dobieramy dla Państwa najciekawsze trasy i najbardziej urokliwe miejsca. Dbamy też o organizację imprez związanych ze spływami (noclegi, ogniska, imprezy integracyjne).

Polecamy połączenie spływu kajakowego z noclegami w naszym gospodarstwie agroturystycznym. W ten sposób mogą państwo dodatkowo korzystać z innych form aktywnego wypoczynku oraz zwiedzać najpiękniejsze zakątki naszego regionu. Tu odnajdziesz to, co kochasz. Zapraszamy!!!

Urzekający klimat i malownicze krajobrazy na zawsze pozostaną w Twojej pamięci...

pozdrawiamy serdecznie
 Sylwia i Jarek Hołubowicz