Kajaki 3-osobowe cennik

Wypożyczalnia kajaków 3- osobowych Czarna Hańcza, Rospuda, Marycha - cennik

Poniżej prezentujemy aktualny cennik (data aktualizacji cen - kwiecień 2017 r.) wypożyczalni kajaków na spływy kajakowe rzekami Czarna Hańcza, Rospuda i Marycha. Istnieje też możliwość, po wcześniejszym ustaleniu, wypożyczenia i dowozu sprzętu na inne lokalizacje.
UWAGA ! Cena obejmuje wypożyczenie kajaka wraz z osprzętem (wiosła, kamizelki, siedzenia).

Kajaki 3 - osobowe

Kajak trzyosobowy Wigraszek Trio - cena 23,00 zł/dzień

Kajak trzyosobowy Wigraszek trio, wykonany z laminatu PS. Siedzenie tylne zostało powiększone, aby zmieścić tam dodatkowe siedzenie dla dziecka do około 6-7 lat. Małe siedzisko montowane jest w specjalnych prowadnicach, aby można je było obracać w obu kierunkach. Schowek dzienny zamykany deklem KajakSport 15cm, o objętości 3l. Tylni luk bagażowy również zamykany gumą KajakSport Oy. Wymiar dekla 42/30cm, a objętość luku 85l
Kajak 3-osobowy Wigraszek trioCanoe 3 - osobowe + dzieci lub zwierzaki

Canoe dla 3 dorosłych + dzieci lub zwierzęta - cena 28,00 zł/dzień

Wigraszek Canoe to łódka turystyczna z typku kanadyjek

Wigraszek Canoe powstało w celu uzupełnienia naszej oferty o sprzęt do spływów dla rodziców z małymi dziećmi. Canoe jest też dobrym rozwiązaniem dla osób które chcą zabrać na spływ np. swojego pupila psa. Trzy wygodne miejsca i pomiędzy nimi duża przestrzeń zarówno dla dzieci, czy też zwierząt domowych np. psów. W dziobie i rufie umiejscowione schowki hermetyczne na dokumenty i elektronikę. Sprzęt jest też doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby zabrać na spływ więcej rzeczy. Konstrukcja Canoe pozwala na zabranie dużo większego i cięższego bagażu niż kajak.

Canoe Wigraszek dla trzech osób plus dzieci lub zwierzęta