Kajaki 1-osobowe cennik

Wypożyczalnia kajaków 1-osobowych Czarna Hańcza, Rospuda, Marycha - cennik

Poniżej prezentujemy aktualny cennik (data aktualizacji cen - kwiecień 2017 r.) wypożyczalni kajaków na spływy kajakowe rzekami Czarna Hańcza, Rospuda i Marycha. Istnieje też możliwość, po wcześniejszym ustaleniu, wypożyczenia i dowozu sprzętu na inne lokalizacje.
UWAGA ! Cena obejmuje wypożyczenie kajaka wraz z osprzętem (wiosła, kamizelki, siedzenia).

Kajak 1 - osobowy

Kajak jednoosobowy Wigraszek 399 - cena 20,00 zł/dzień

Kajaki Wigraszek 399 to nasza najmniejsza, a zarazem najlżejsza jednostka, wykonana z laminatu. Powstał z myślą o samotnych spływach.  Mimo niewielkiej długości miejsce znalazły aż 3 luki bagażowe, z czego jeden za plecami kajakarza jest hermetyczny i ma pojemność aż 20l, dzięki czemu można tam spokojnie zmieścić telefon, aparat i przekąski. Luki bagażowe:  50l przód i 90l tył.

Wymiary: Długość - 399 cm Szerokość max - 64 cm Waga - 18 kg
Kajak jedno osobowy Wigraszek 399Kajak 1 - osobowy polietylenowy  Jett

Kajak jednoosobowy Roteko Jett - cena 20,00 zł/dzień

Kajak JETT to doskonała propozycja dla indywidualnych użytkowników ceniących sobie niezależność. Wyprofilowane dno pozwala poczuć się pewnie w kajaku. Smukła sylwetka powoduje, że kajak pozwala na rozwinięcie relatywnie dużych prędkości zachowując równocześnie nadany kierunek. Powoduje to, że pływanie na spokojnych wodach, dla których model ten jest przeznaczony, nie jest nudne. Specjalnie wyprofilowana stępka ułatwia bezpieczne pokonywanie przeszkód (zejście z przeszkody), dając frajdę przy zachowaniu poczucie bezpieczeństwa nawet mniej zaawansowanym kajakarzom. Umożliwia to również wykorzystanie JETT’a na spływach rzecznych. Niezaprzeczalnym atutem jest stosunkowo niewielka waga umożliwiająca samodzielne przenoszenie kajaka czy jego załadunek na dach samochodu jak również super wygodne siedzenia.

Wymiary: Długość - 400 cm Szerokość max - 70 cm Waga - 28 kg


Kajak 1-osobowy Aquarius Traper

Kajak jednoosobowy Aquarius Traper - cena 30,00 zł/dzień

Aquarius Traper - turystyczny kajak jednoosobowy - idealny na polskie rzeki.
1. Duży kokpit i wygodne profilowane siedzenie: bezpieczeństwo i łatwość w przypadku gdy musimy ewakuować się z kajaka na przeszkodzie, łatwo można schować się do wnętrza kajaka gdy przepływamy pod mostkiem czy niskim drzewem.
2. Profil dziobu i płaskie dno: kajak łatwo wchodzi na przeszkodę i nie traci stabilności przy prześlizgiwaniu się po niej. Kształt dna został zaprojektowany tak by kajak był zwrotny ale i łatwo było utrzymać kurs na większych akwenach (odpowiedni kształt dna i optymalna długość kajaka)

Wymiary: Długość - 385 cm Szerokość max - 68 cm Waga - 26 kg