Kajaki 1-osobowe cennik

Wypożyczalnia kajaków 1-osobowych Czarna Hańcza, Rospuda, Marycha - cennik

Poniżej prezentujemy aktualny cennik (data aktualizacji cen - czerwiec 2019 r.) wypożyczalni kajaków na spływy kajakowe. Istnieje też możliwość, po wcześniejszym ustaleniu, wypożyczenia i dowozu sprzętu na inne lokalizacje.
UWAGA ! Cena obejmuje wypożyczenie kajaka wraz z osprzętem (wiosła, kamizelki, siedzenia) Kajak jednoosobowy Wigraszek 399 - cena 20,00 zł/dzień powyżej dwóch dni
(25zł za dzień poniżej dwóch dni)

Kajaki Wigraszek 399 to nasza najmniejsza, a zarazem najlżejsza jednostka, wykonana z laminatu. Powstał z myślą o samotnych spływach.  Mimo niewielkiej długości miejsce znalazły aż 3 luki bagażowe, z czego jeden za plecami kajakarza jest hermetyczny i ma pojemność aż 20l, dzięki czemu można tam spokojnie zmieścić telefon, aparat i przekąski. Luki bagażowe:  50l przód i 90l tył.

Wymiary: Długość - 399 cm Szerokość max - 64 cm Waga - 18 kg
Kajak jedno osobowy Wigraszek 399Kajak 1 - osobowy polietylenowy  Jett

Kajak jednoosobowy Roteko Jett - cena 30,00 zł/dzień 

Kajak JETT to doskonała propozycja dla indywidualnych użytkowników ceniących sobie niezależność. Wyprofilowane dno pozwala poczuć się pewnie w kajaku. Smukła sylwetka powoduje, że kajak pozwala na rozwinięcie relatywnie dużych prędkości zachowując równocześnie nadany kierunek. Powoduje to, że pływanie na spokojnych wodach, dla których model ten jest przeznaczony, nie jest nudne. Specjalnie wyprofilowana stępka ułatwia bezpieczne pokonywanie przeszkód (zejście z przeszkody), dając frajdę przy zachowaniu poczucie bezpieczeństwa nawet mniej zaawansowanym kajakarzom. Umożliwia to również wykorzystanie JETT’a na spływach rzecznych. Niezaprzeczalnym atutem jest stosunkowo niewielka waga umożliwiająca samodzielne przenoszenie kajaka czy jego załadunek na dach samochodu jak również super wygodne siedzenia.

Wymiary: Długość - 400 cm Szerokość max - 70 cm Waga - 28 kg


Kajak 1-osobowy Raider

Kajak jednoosobowy Raider - cena 30,00 zł/dzień 
Rekreacyjny kajak na całodniowe wycieczki, jest idealny dla każdego. Kokpit, zaprojektowany dla łatwego wsiadania/wysiadania, jest wystarczająco duży aby pasował dla każdego kajakarza. Ergonomicznie zaprojektowane siedzenie dostarcza wsparcie dla nóg i wygodną pozycję wiosłowania. Ponadczasowy wygląd, doskonałe prowadzenie,  i oczywiście nieduża waga pozwalająca na samodzielny załadunek i noszenie kajaka sprawia, że możesz zabrać go wszędzie.
Długość-3,5 m szerokość-0,63cm kokpit-83x46 waga-22 kg obciążenie-max135 kg  luk-44x26cm

RAIDER


Kajak 1-osobowy Trek Aguarius

cena 35zł za dzień

40zł powyżej 3 dni

1. DUŻY KOKPIT: bezpieczeństwo i łatwość w przypadku gdy musimy ewakuować się z kajaka na przeszkodzie, łatwo można schować się do wnętrza kajaka gdy przepływamy pod mostkiem czy niskim drzewem.
2. PROFIL DZIOBU I PŁASKIE DNO: kajak łatwo wchodzi na przeszkodę i nie traci stabilności przy prześlizgiwaniu się po niej.
3. SKORUPA Z MOCNEGO POLIETYLENU: świetny na kamieniste rzeki - poradzi sobie doskonale na zwałkach.
 Kajak posiada pełne wyposażenie tj. grodzie, olinowanie, mapnik, gumy na luku, podnóżki.
Specyfikacja:
 •     Długość: 4200 mm
 •     Szerokość: 620 mm
 •     Waga(wersja standard): 28 kg
 •     Rozmiary kokpitu (mm): 910 x 510
 •     Pojemność bagażowa zamknięta: 150 L
 •     Max waga kajakarza: 130 kg
Aquarius Trek Kajak polietylenowy

KAJAK 1 osobowy  POLIETYLENOWY TRAPER AQUARIUS

cena 35zł za dzień 

(40zł za dzień poniżej trzech dni)

Duży kokpit, wraz z profilowanym siedzeniem, zapewniają nie tylko wygodę, ale i bezpieczeństwo. W przypadku przeprawy pod konarem drzewa, czy niskim mostkiem, bez problemu schowamy się wewnątrz kajaka, natomiast w przypadku wywrotki z łatwością się z niego wysuniemy, by móc wypłynąć.Przed zagrożeniami spod wody chroni nas mocne, płaskie dno, wraz z wyprofilowanym dziobem. Skorupa z mocnego polietylenu zapewni nam odporność na uszkodzenia, nawet w przypadku zderzenia z kamieniem, natomiast odpowiedni kształt sprawi, że zamiast wywrócić się, łatwo wejdzie i ześlizgnie się z każdej przeszkody. Jeśli zaś chodzi o utrzymywanie stabilnego kursu – tutaj z pomocą przychodzi nam płaskie dno, wraz z podłużnymi wgłębieniami, poprawiającymi sterowność.

Specyfikacja techniczna
 • DŁUGOŚĆ (mm): 3850
 • SZEROKOŚĆ (mm): 680
 • WAGA (wersja standard): 26 kg
 • ROZMIARY KOKPITU (mm): 940 x 540
 • POJEMNOŚĆ BAGAŻOWA ZAMKNIĘTA (TYŁ): 80l
 • MAX WAGA KAJAKARZA: 120 kg
 • Znalezione obrazy dla zapytania traper kajak