Grupowe Spływy Kajakowe

Grupowe spływy kajakowe Czarną Hańczą

Spływy grupowe: Czarna Hańcza, Rospuda i Marycha

Wyprawa na urokliwą Suwalszczyznę to kapitalny pomysł na wspólne spędzenie czasu. Proponujemy zorganizowane, grupowe spływy kajakowe najbardziej urokliwymi rzekami północnej Polski: Czarną Hańczą, Marychą i Rospudą. Firma ''Strumyk'' organizuje spływy grupowe dla wycieczek zorganizowanych, firm, instytucji, szkół. Przed przybyciem prosimy o wcześniejszy kontakt, dzięki czemu pomożemy zorganizować ciekawe trasy spływów kajakowych i dodatkowe atrakcje, które umilą Państwu pobyt w naszej okolicy.

Spływy kajakowe dla szkół

Zapraszamy szkoły i instytucje edukacyjne do organizowania wyjazdów na spływy kajakowe. Zapewniamy pełną logistykę, posiadamy odpowiednią bazę sprzętową oraz doświadczenie. Na terenie naszego ośrodka istnieje możliwość rozbicia namiotów, bądź wynajmu pokoi noclegowych w ośrodku gościnnym. Organizujemy ogniska z kiełbaskami, posiadamy własną wypożyczalnię rowerów (w tym rowerów dla dzieci). 
Zorganizowaliśmy już wiele spływów dla szkół (tak dla dzieciaków jak i pracowników szkół) zawsze miło witamy uczniów i ich opiekunów, gwarantując wszystkim niezapomnianą zabawę i chwile z przyrodą, które zawsze pozostaną w pamięci.

Spływy kajakowe dla firm.

Zastanawiacie się nad programem integracyjnym dla pracowników firm? Zorganizowany spływ kajakowy dla firm, w połączeniu z pełnym wyżywieniem i zakwaterowaniem (w pokojach w naszym gospodarstwie agroturystycznym, bądź na polu namiotowym), to pomysł, który spodoba się wszystkim. Suwalszczyzna to urokliwe tereny, dziewicza przyroda, możliwość obcowania z naturą, której pracownikom dużych firm, zapracowanym i ciągle w biegu, może brakować.
Zapraszamy do kontaktu - udzielimy wszystkich odpowiedzi, doradzimy jak rozplanować wyjazd, by możliwie efektywnie realizować cele integracyjne i wypoczynkowe.

Prosimy o korzystanie z formularza kontaktowego po prawej stronie, lub proszę do nas dzwonić:

Sylwia Hołubowicz : 507 683 023
Jarek Hołubowicz : 503 677 193

Zapraszamy serdecznie, pomożemy w organizacji spływu grupowego Czarną Hańczą Zespół firmy ''Strumyk''!