Agroturystyka

Agroturystyka na Suwalszczyźnie - wygodny domek nad Wigrami k. Suwałk

W roku 2022 nasza agroturystyka jest nieczynna!


Jeśli szukasz zakwaterowania w gospodarstwie agroturystycznym na Suwalszczyźnie, to zapraszamy do naszego domku w pobliżu Wigier i Czarnej Hańczy. Od wielu już lat oferujemy naszym gościom, odwiedzającym piękne zakątki Suwalszczyzny, usługi agroturystyczne oraz aktywny wypoczynek.

Wszystkich gości serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego na Suwalszczyźnie (położone jest w sercu Wigierskiego Parku Narodowego, nad jeziorem Wigry i rzeką Czarną Hańczą), w pobliżu Kamedulskiego Zespołu Poklasztornego (2 km). Nasz dom stanowi doskonałą bazę wypadowa do najpiękniejszych zakątków Wigier, Suwalszczyzny i całego naszego regionu. Nasz dom agroturystyczny  położony jest w spokojnym miejscu z dala od zgiełku. Dookoła są lasy i słychać śpiew ptaków.

Domek nad Wigrami Zapraszamy również na spływy kajakowe rzeką Czarną Hańczą, Marychą i Rospudą, które sami organizujemy. Jest to atrakcja, która na zawsze pozostanie w pamięci i zachęci do ponownego odwiedzenia naszej Suwalszczyzny.

Na miejscu znajduje się również wypożyczalnia rowerów. W naszej wypożyczalni znajdą Państwo dobrej klasy rowery górskie, miejskie, trekkingowo-turystyczne i dziecięce, które poprowadzą Was ścieżkami Wigierskiego Parku Narodowego.

Jeśli kochasz wędkować, warto do nas przyjechać. Posiadamy własne jezioro, nad którym można spędzać całe dnie w ciszy i spokoju.

Jest też możliwość zamówienia posiłków. Oferujemy nasze regionalne specjały oraz według życzeń Państwa.

Gospodarstwo Agroturystyczne na Suwalszczyźnie - zapraszamy serdecznie !